Kosmetyki

Emulsja ochronna do twarzy SPF50 od Lirene

Promienie słoneczne mogą być zarówno źródłem przyjemności, jak i zagrożeniem dla naszej skóry. Dlatego niezwykle istotne jest stosowanie odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej, aby cieszyć się słońcem bez obaw o skutki negatywne dla naszego zdrowia skóry. Ja bez SPF nie wychodzę z domu nawet zimą! Tego lata za to przetestowałam emulsję ochronną do twarzy od Lirene z wodą aloesową i muszę przyznać, że zostanę przy niej na dłużej!

Dlaczego SPF50 od Lirene?

  1. Wielopoziomowa ochrona przed promieniowaniem UV: Dzięki zawartemu w emulsji systemowi fotostabilnych filtrów, produkt zapewnia kompleksową ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.
  2. Ochrona przed promieniowaniem HEV: Emulsja nie tylko chroni przed promieniowaniem UV, ale także przed jego negatywnymi skutkami, dzięki szerokopasmowym filtrom UV.
  3. Niwelowanie skutków promieniowania podczerwonego (IR): Unikalny składnik IR Complex wzmacnia barierę hydrolipidową skóry, łagodzi jej podrażnienia oraz chroni DNA komórek. Poprzez wyciszanie aktywności substancji szkodliwych dla struktury skóry, wspomaga redukcję negatywnych skutków promieniowania podczerwonego.
  4. Lekka formuła dla komfortu: Formuła emulsji, oparta na wodzie aloesowej i wzbogacona ekstraktem ze złotej algi, zapewnia szerokopasmową ochronę przed poparzeniem słonecznym. Jej lekka i delikatna konsystencja sprawia, że idealnie nadaje się pod makijaż. A co najważniejsze – emulsja nie zatyka porów, jak to niektóre SPF mają w zwyczaju!

Sposób użycia: Nanieś odpowiednią ilość emulsji na oczyszczoną i suchą skórę twarzy, równomiernie rozprowadzając. Warto pamiętać o tym, aby stosować emulsję najlepiej 15 minut przed ekspozycją na słońce, aby utrzymać maksymalną ochronę, a następnie ponawiaj aplikację co 2 godziny, po każdym wytarciu ciała, pływaniu lub spoceniu się. Po powrocie do domu pamiętaj o dokładnym zmyciu SPF ze skóry!

A Wy, po jakie kosmetyki z SPF sięgacie latem?

Dajcie znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *