Producenci

Garnki

Wygoda gotowania, doskonały i niezmodyfikowany smak potraw, a także równomierne rozkładanie się ciepła, gwarantujące szybkie podgrzewanie i zagotowywanie – takimi właśnie zaletami cechują się garnki indukcyjne ze stali nierdzewnej producenta Zwieger. Zestawy mają ścianki grubości 0,8 mm – pozwala to na utrzymanie wysokiej temperatury w środku, ponieważ wymiana ciepła z otoczeniem wokół naczynia jest ograniczona. Jednocześnie grubość tak stanowi dodatkowe zabezpieczenie – komplet jest odporny na wgniecenia przy upadkach z wysokości.

Zestaw garnków ze stali nierdzewnej AISI SS 304 to gwarancja smaku potraw – materiał ten nie reaguje z tłuszczem ani kwasem, w przygotowywanych przysmakach nie pojawi się więc na pewno metaliczny posmak. Co więcej, nasze komplety dostosowane są do kuchenek indukcyjnych, możesz więc zdecydować się na nie bez wahania, jeśli posiadasz właśnie takie urządzenie. Budowa dna i ścianek oraz cała konstrukcja sprawia, że zestawy cechują się wysoką energooszczędnością.

Garnki ze stali nierdzewnej do kuchenek indukcyjnych firmy Zwieger zostały specjalnie zaprojektowane tak, by gotowanie w nich było przyjemnością. Dlatego ich uchwyty nie nagrzewają się nadmiernie, co pozwala na bezproblemowe przenoszenie w każdej chwili przygotowywania potraw. W liniach INVERSION i KLASSIKER pokrywki wykonane zostały ze szkła hartowanego, mają odpowiednio duże otwory do odprowadzania powietrza, są także przejrzyste, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całością oferty kompletów firmy Zwieger

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl